Saturday, 31 December 2016

Happy New Year 2017

Music for the Post:


Chciałam napisać długi bardzo sensowny, filozoficzny post o tym, co dla mnie znaczy Nowy Rok, i że w Rosji Sylwester jest tak samo ważny jak Boże Narodzenie w Europie, ale nie potrafię. Już jestem u rodziców. A tu nie znajdziesz spokoju, żeby się skoncentrować i trochę pomyśleć, popisać (może tylko w toalecie, ale też nie na długo xD) 
10 lat! Nawet trochę więcej. Więcej niż 10 lat nie obchodziłam Sylwestra z rodzicami i trochę zapomniałam, jak to wszystko wygląda :D

I was going to write a long, informative and philosophic post about the importance of the New Year's Eve in Russia and how much it means to me, but unfortunately I'm not able to do so. We're already at my parents'. One can't find a calm place here to reflect and write down some thoughts (even in a toilet the peaceful time won't last long xD)
10 years now! Even more... More than 10 years have passed since I spent the New Year's Eve with my parents and almost forgot how does it look like :DRok temu miałam pomysł na elegencko-rockową Sylwestrową stylizację i nawet dodałam ją na bloga, ale w ostatniej chcwili plany się zmieniły i postanowiliśmy iść na molo i zobaczyć fajerwerki, więc musiałam dostosować stylizację xD. W tym roku póki co wszystko idzie zgodnie z planem, wydaje się, że naprawdę założę sukienkę z tego posta :) Jeżeli się wszyscy nie pokłócimy i nie będę musiała uciekać. Rodzinne święta są nieprzewidywalne xD

A year ago I created this outfit as a mixture of rock style and classic elegance and posted it here. However at the last moment our plans changed and we decided to go see the fireworks on the pier, so I had to change my outfit a little. This year everything goes according to the plan (at least for now) and seems that I'll wear this dress on our family party. If I don't argue with my relatives and run away to spen the New Year's Eve on the main square that is. Family parties are really unpredictable. 


 O tej stylizacji musicie wiedzieć, że cekinowa sukienka pochodzi z Second Handu, nie posiada etykiety, ale ma rozmiar - XXL. Hm... Może to miał być top? 

About this outfit: you should know that I bought the dress in a Second Hand store. It doesn't have a label with its brand, but I has the one with a XXL size... It's probably a top. Bransoletka // Bracelet: gamiss.com


Choker z serduszkiem i pierścionek autorstwa Dzikiego Królika idealnie pasuje do romantyczno- rockowej stylizacji <3

Heart Choker and the ring by Dziki Królik <3

Szczęśliwego Nowego Roku!
Happy New Year! 

8 comments:

 1. happy new year! piekna stylizacja! szczegonlie podoba mi sie branzoletka z piersciakami

  ReplyDelete
 2. Ta sukienka tak idealnie współgra z odcieniem Twoich włosów :O

  Zapraszam http://ispossiblee.blogspot.com/2016/12/happy-new-year.html

  ReplyDelete
 3. Wszystkiego najlepszego w nowym roku dużo zdrówka i radości oraz samych cudowności :)

  ReplyDelete
 4. Cudna stylizacja, wyglądasz jak rockmenka, taka ostra babka :) Wszystkiego Naj w Nowym Roku www.adriana-style.com

  ReplyDelete
 5. Sukienka jest genialna! Szczęśliwego Nowego Roku ;)

  ReplyDelete
 6. WOOOW eres tan linda <3 FELIZ AÑO NUEVO <3 que genial haberme encontrado con tu blog lo amé que interesante es , tienes nueva seguidora , sin duda.

  Saludos, Sempiterna

  ReplyDelete
 7. uwielbiam ten twój rockowy styl <3 no i tą piosenkę Mensona :D<3
  http://magdelblog.blogspot.com

  ReplyDelete

Thank you for every comment you leave
Dziękuję za każdy komentarz